LeBron James došao do 59. triple-doublea u karijeri

Reuters

Reuters

LeBron James je sinoć stigao do 59. triple-doublea u karijeri, pomogavši svojim Cleveland Cavaliersima da kod kuće svladaju Los Angeles Lakerse.

James je utakmicu završio sa 25 koševa, 12 skokova i 12 asistencija što mu je omogućilo da se izjednači s Larryjem Birdom na šestom mjestu liste triple-doubleova svih vremena.

Kevin Love je zabio 28 koševa i Cleveland Cavaliers su upisali 16. pobjedu u 17 utakmica.Love je zabio 13 koševa u trećoj četvrtini kada su Cavsi stvorili prednost od 11 koševa. Jose Calderon je dodao 17 koševa za Cleveland, a Ante Žižić nije ulazio u igru.

Najbolji kod Los Angelesa bio je Brandon Ingram sa 26 pogodaka, a Lonzo Ball je ubacio 13 koševa uz 10 asistencija i osam skokova. Ivica Zubac nije ulazio u igru.Golden State Warriors su lako sa 112-97 bili bolji kod kuće od Dallas Mavericksa,a do pobjede ih je predvodio Kevin Durant sa 36 koševa, 11 skokova i sedam asistencija.

Klay Thompson je ubacio 25 koševa, pogodivši pet trica iz pet pokušaja.

Warriors, koji su igrali bez Stephena Curryja, Draymonda Greena i Zaza Pachulia, odvojili su se u trećoj četvrtini.

Dallas je predvodio Dirk Nowitzki sa 18 koševa i devet skokova, a Harrison Barnes je dodao 16 koševa i sedam skokova.