Premijer liga košarkaša

Košarkaši Adria Oil Škrljeva svladali Goricu i završili sezonu

Zlatko Horvat

MAVRINCI Susret posljednjeg, 22. kola Premijer liga košarkaša: Adria Oil Škrljevo – Gorica 82:79 (22:17, 23:19, 16:26, 21:17). Dvorana Mavrinci. Gledatelja 200. Suci: Vovk, Mikulič i Reić.

ADRIA OIL ŠKRLJEVO: Krstanović 8, Barnjak 10, Uljarević 22, Šarac 9, Yacoubou 8, Štemberger 2, Kučan, Lebo 4, Ušić, Cvitković, Williams 19.

GORICA: Zrnić, Petrović, Kapusta, Mazalin 26, Majcunić 9, Prgomet 12, Mikšić 9, Mašić 9, Baković 14, Jukić.ž

Košarkaši Adria Oil Škrljeva pobjedom su završili sezonu, Karlo Uljarević je presudio tricom sa sirenom za pobjedu nad Goricom. Adria Oil Škrljevo je unatoč pobjedi ostalo na devetom mjestu ljestvice, prvo ispod crte doigravanja.

Imali su domaći 16 poena razlike u 19. minuti (45:29), ali gosti su završili dionicu serijom 0:7, da bi nakon treće četvrtine – vodili. Imali su gosti i plus šest nepune dvije minute prije kraja (71:77), međutim, Uljarević i Williams uzastopnim su tricama izjednačili. Kapetan Barnjak je dodao dva poena s crte slobodnih bacanja, da bi Baković zakucavanjem izjednačio 23 sekunde prije kraja. Domaćima su imali napad poslije minute odmora, Barnjak je pronašao Uljarevića, koji je pogodio sa sirenom…