Zdravstveno stanje nepromijenjeno

Menadžer demantirao: Severina nije rodila, ostaje u splitskom rodilištu

Mario Matana

Poznatu pjevačicu u srijedu su ponovo posjetili zaručnik, srbijanski poduzetnik Milan Popović i njezina majka Ana Vučković



SPLIT – Popularna pjevačica Severina nije rodila, izjavio je njen mendadžer Tomislav Petrović te tako demantirao “vijesti” koje su su pojavile u srijedu navečer.


Naime, na nekim je regionalnim portalima objavljena vijest kako je poznata splitska pjevačica rodila sina, ali izgleda to ipak nije istina.


– Severinin porod je lijepa vijest i čim se on desi odmah ćemo obavijestiti sve medije – rekao je Tomislav Petrović za dnevniavaz.ba.




Severina je i dalje u splitskom rodilištu gdje je primljena u ponedjeljak navečer zbog lakših komplikacija u već poodmaklom stadiju trudnoće, a u srijedu su je ponovo posjetili zaručnik, srbijanski poduzetnik Milan Popović i njena majka Ana Vučković.


Iako se spekuliralo da će Severina Vučković biti puštena iz splitske bolnice već u utorak, vjerojatnije će ostati najmanje do četvrtka.


Trudnice i rodilje se obično otpuštaju do nekih 14 sati, s obzirom da nakon 15 sati u zgradi novog splitskog rodilišta ostaje samo dežurno osoblje. No, još koji dan u bolnici za trudnu Sevku ne bi trebao predstavljati problem.


Nije velika gužva u gotovo luksuzno uređenim prostorijama novog rodilišta, a i ono što je najbitnije, prvi pregledi djeteta i trudne pjevačice (termin poroda je za mjesec dana) bili su u redu te je dan kasnije zdravstveno stanje nepromijenjeno.