Eva Longoria odjenula sako Aleksandre Dojčinović

Vezano
-
- Članci
- foto Bili smo na novoj reviji dizajnerice Aleksandre Dojčinović. Pogledajte koga smo sve sreli tamo
- Aleksandra Dojčinović: Ovogodišnje smo želje uglavnom sve ispunili, ostaje još revija na kojoj smo stvarno mukotrpno radili
- ALEKSANDRA DOJČINOVIĆ Svaka naša revija nosi i pozitivnu socijalnu notu
Karirani sako s dvostrukim kopčanjem, koji je glumica odjenula kao haljinu, zapravo je dio odijela s pripadajućim hlačama, a sako haljine veliki su hit ove sezone, zbog čega je Lei Lou odijelo izvrsna investicija želite li komade koje možete nositi svaki pojedinačno, ali i u kompletu
LOS ANGELES Listu svjetskih zvijezda koje su za različita događanja birale odjeću naše najpopularnije dizajnerice Aleksandre Dojčinović upotpunila je ovih dana možda najveća među njima. Naime, u sakou iz aktualne zimske ‘ready to wear’ poslovne kolekcije Aleksandrinog brenda Lei Lou zablistala je Eva Longoria Baston (43), prelijepa američka glumica meksičkih korijena, najpoznatija po ulozi Gabrielle Solis u planetarno popularnoj seriji Kućanice, koja joj je i priskrbila svjetsku slavu.
Longoria Baston se u spomenutoj kreaciji pojavila na red carpetu Variety Inclusion Summita, prestižnog događanja koje od 1905., okupljajući ljude iz svijeta filma, televizije i digitalnih medija predanih inkluziji, potiče različitosti među ljudima, kako spolne, dobne i etničke, tako i one koje se tiču invalida, čiji se glas u javnosti često najmanje čuje.
Karirani sako s dvostrukim kopčanjem, koji je glumica odjenula kao haljinu, zapravo je dio odijela s pripadajućim hlačama, a sako haljine veliki su hit ove sezone, zbog čega je Lei Lou odijelo izvrsna investicija želite li komade koje možete nositi svaki pojedinačno, ali i u kompletu na nebrojene načine. Želite li kopirati Evin stil, Aleksandrina poslovna kolekcija, kao i navedeno odijelo, dostupno je na dizajneričinom web shopu www.leiloibyalex.com
Inače, jedna od najljepših holivudskih glumica prema izboru časopisa People ovog je lipnja prvi put postala mama dječačića Santiaga, kojeg je dobila u braku sa svojim sadašnjim suprugom Joseom Pepe Bastonom, meksičkim medijskim mogulom i direktorom Televise, najvećeg svjetskog španjolskog medijskog konglomerata. Čestim objavama na društvenim mrežama svog preslatkog sinčića glumica ne krije koliko je sretna što je uspjela ostvariti svoju dugogodišnju želju i postati mama, a sama vrlo često govori da, prije nego što je u naručje prvi put primila svog sinčića, nije niti znala da takva ljubav uopće postoji.
Iz kategorije: Moda
Pogledaj sve-
Prva dama
foto Melanija Trump sama je dizajnirala božićne ukrase za Bijelu kuću. Evo kako izgledaju
-
Lei Lou
foto Bili smo na novoj reviji dizajnerice Aleksandre Dojčinović. Pogledajte koga smo sve sreli tamo
-
Juraj Zigman
foto/video Zigmanov faktor X: Veliki povratak pop ikone Cheryl Cole u kreaciji kostrenskog dizajnera

- 'Možda nakon dugo vremena bude pravi Jadranski derbi': Linić i Peršon ipak daju blagu prednost Rijeci
- Riječanka prijetila susjedi da će je ubiti krampom zbog puta. Malo kasnije suprug je ubio kćer napadnute
- Martin P. je autom ubio trudnicu na pješačkom prijelazu. Evo koliko mu je zbog toga dalo slovensko pravosuđe
- RIJEČKA POLICIJA PORUČUJE: Utakmicu na Rujevici ćemo snimati i procesuirati protupravna ponašanja
- IGOR BIŠĆAN: Neće biti jednostavno sastaviti momčad za Hajduk, ali nećemo kukati
- Vodili ilegalni hostel u Puli, a u fušu pljačkali po kućama po Istri. Pokrali su i župnika
- Iznad Pule letjet će jugoslavenski SOKO G-2 Galeb. Tko li mu je vlasnik?
- Mladenka jedva čekala prvu bračnu noć, a onda se gadno razočarala: "Želim razvod!"
- STRAVIČAN PRIZOR NA OTOKU KRKU Mrtva janjad visi na granama drveća u blizini sela Kampelje
- 'Rijeka je u mnogo toga avangarda': Igor Mandić o današnjoj Hrvatskoj, iseljavanju, ljevici i desnici
- Presuda u Rijeci: Išli su skupa u školu. U ratu ju je silovao i napravio joj bebu
- 'NAŠ ČOVJEK' IZ GEROVA: Dinko Štimac vodi ordinaciju opće medicine i tvrdi da je KBC Rijeka toksična sredina
- GOTOV NALAZ OBDUKCIJE Riječka vijećnica Mirjana Jukić umrla prirodnom smrću
- SANJA MODRIĆ Žena koja je pružila ruku
- Autotrolej u problemima: 'Nemamo dovoljno vozača i ne možemo ih naći. Moramo smanjiti broj linija'
- SKANDAL U HDZ-u Članove se tražilo da potpišu da ni na sudu neće smjeti otkrivati povjerljive stvari o stranci
- SANJA MODRIĆ Žena koja je pružila ruku
- Predsjednica Tajaniju: 'Osobno me pogodilo, dolazim iz kraja koji je patio pod fašizmom'
- U Hrvatskoj izbacili Anu Frank iz lektire: Pokrenuta je peticija! Vratite djeci njezin Dnevnik
- REAKCIJE POVODOM PRESUDE ERCEGU Reći da je Tuđman zločinac spada u pravo na slobodu izražavanja
- Izbacili su Ježevu kućicu, Malog princa, Anu Frank..., a ministrica sad kaže da će - uvažiti kritike
- 'Rijeka je u mnogo toga avangarda': Igor Mandić o današnjoj Hrvatskoj, iseljavanju, ljevici i desnici
- Autotrolej u problemima: 'Nemamo dovoljno vozača i ne možemo ih naći. Moramo smanjiti broj linija'
- 'NAŠ ČOVJEK' IZ GEROVA: Dinko Štimac vodi ordinaciju opće medicine i tvrdi da je KBC Rijeka toksična sredina
- SKANDAL U HDZ-u Članove se tražilo da potpišu da ni na sudu neće smjeti otkrivati povjerljive stvari o stranci
- SANJA MODRIĆ Žena koja je pružila ruku
- U Hrvatskoj izbacili Anu Frank iz lektire: Pokrenuta je peticija! Vratite djeci njezin Dnevnik
- Izbacili su Ježevu kućicu, Malog princa, Anu Frank..., a ministrica sad kaže da će - uvažiti kritike
- Pretraži članke